Yükleniyor

Üretim

Hizmetlerimiz

 • Üretim
  Sarge Makina, streç sarma makinaları imalatı sektöründe, kapasite ve kalite açısından Türkiye’nin en büyük şirketi olmayı hedefleyen ve bunu gerçekleştirmek için yatırımlarını sürdüren bir firmadır.
  Alanında uzmanlaşmış ve kendini yetiştirmiş mühendisleri, teknisyen ve teknikerleriyle birlikte 4000 m2 arazi üzerine kurulu fabrikamızda 2000 m2 kapalı alanda son teknoloji makineleri kullanarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz.
  Üretimimizin her aşamasında kalite kontrolün hâkim olduğu şirketimizde üretim kapasitemiz yıllık anahtar teslimi 25 makinedir.
 • Ar-Ge
  Sarge Makina, kendi sektöründe yeni ürün ve sistem çözümleri ile ilgili olarak her geçen gün AR-GE çalışmalarını arttırmaktadır. Kendi bünyesinde özellikle streç sarma makinaları üzerine AR-GE çalışmalarını devam ettirmektedir.
  Hedef pazarlara uygun ürünler, rekabetçi teknolojiler, optimize edilmiş tasarım, tasarruf sağlayıcı sistemler ve çevreci yaklaşımlarla desteklenmektedir.
 • Modernizasyon
  Streç sarma makinaları imalatı konusunda kazanmış olduğumuz tecrübeyle, teknik kadromuz ile mevcut hatlarınızda maliyet minimize etme, verimlilik artırma ve kapasiteyi maksimize ederek yeni projeler geliştirmekteyiz.
 • Yedek Parça
  Üretmiş olduğumuz ürünlerimizin tamamının yedek parçalarını SARGE MAKİNA satış sonrası servisimizden temin edebilirsiniz.
Üretim